HAKKIMDA

Merhaba ben Melike Yenier. İzmir Ödemiş Fen Lisesinden mezun olduktan sonra ilk tercihim olan Ege Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünü kazandım ve 2020 yılında başarıyla mezun oldum.

Eğitimim süresince Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde, kardiyoloji, gastroenteroloji, endokrin, genel cerrahi, onkoloji, nöroloji, yoğun bakım, psikiyatri, poliklinik ve mutfak stajlarımı başarıyla tamamladım. “Selenyum ve kanser” konulu seminer sunumumu gerçekleştirdim. Üniversite hayatım boyunca birçok seminer ve eğitime katılarak mesleğimde her daim kendimi geliştirdim ve geliştirmeye devam ediyorum. 2021 yılından beri İzmir/Menderes’teki ofisimde danışanlarıma hizmet vermekteyim.

Amacım günceli takip ederek ve sürekli üstüne koyarak bireylere sürdürülebilir sağlıklı yaşam tarzını ve sağlıklı beslenme alışkanlıklarını kazandırmak ve yaşam kalitelerini artırmaktır. 

Hizmetlerimiz:

Online Beslenme Danışmanlığı

Yüz Yüze Beslenme Danışmanlığı 

Obezite ve Kilo Kontrolü 

Kilo alma

Andulasyon Terapi 

Hamilelik Döneminde Beslenme ve Kilo Kontrolü

Emzirme Döneminde Beslenme ve Kilo Kontrolü 

Okul öncesi ve Adölesan Dönemde Beslenme 

Hastalıklarda Beslenme

Kalp damar hastalıkları, diyabet ve insülin direnci, hipertansiyon, karaciğer hastalıkları, kanser, kemik ve eklem hastalıkları, sindirim sistemi hastalıkları, tiroit hastalıkları, böbrek hastalıkları, metabolik sendrom, polikistik over sendromu (PCOS) 

Yeme Bozukluklarında Beslenme 

Anoreksiya Nervosa, Bulimia Nervosa, Ortoreksia Nervosa